АНОНС СУБОТА 17.04.2021

п/п

Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Брэйн-рынг “Матэматыка вакол нас”

1-4 класы

10.00 – 10.30 Петруковіч А.К.
4 Кінаклуб у рамках рэспубліканскага культурна-патрыятычнага кінамарафона “Глядзі і памятай”, прысвечанага 80-годзю пачатку Вялікай Айчыннай вайны. Прагляд і абмеркаванне фільма “Брэсцкая крэпасць” 5-9 класы 10.30 – 12.30 Петруковіч А.К.
5 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-11.45 Казловіч П. М.
6 Гурток “Калейдаскоп” 10.00-11.45 Гамола В.В.
8 Прадметная кансультацыя па матэматыцы 09.30 – 10.00 Петруковіч А.К.
9 Кансультацыя для бацькоў па матэматыцы 09.00-09.30 Петруковіч А.К.
Продолжить чтение АНОНС СУБОТА 17.04.2021

АНОНС СУБОТА 10.04

п/п

Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Пазнавальная гульня “Мілая гаспадынька”                                          1-4 класы 10.00 – 10.30 Саковіч Н.В.
4 Ток-шоў  “За кавачкам гарбаты”     5-9 класы 10.30 – 11.00 Саковіч Н.В
5 Гурток “Калейдаскоп” 10.00-11.45 Гамола В.В.
6 Дзень здароўя  Рухомыя гульні “Вясеннія забавы”                                 1-9 класы 11.00 – 12.00 Саковіч Н.В
7 Прадметная кансультацыя па рускай мове 09.30 – 10.00 Саковіч Н.В
8 Кансультацыя для бацькоў па рускай мове 09.00-09.30 Саковіч Н.В
9 Участие в круглогодичной спартакиаде школьников по легкоатлетическому кроссу начало 10.00 Козлович П.М.
Продолжить чтение АНОНС СУБОТА 10.04

АНОНС СУБОТА 03.04.2021

п/п

Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гульні на свежым паветры “Разам весялей”. 09.00 – 10.00 Казловіч П.М.
4 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-11.45 Казловіч П. М.
5 Гурток “Калейдаскоп” 10.00-11.45 Гамола В.В.
6 Прадметныя кансультацыі па вучэбных прадметах 09.00–09.30 Настаўнікі-прадметнікі
7 Кансультацыі для бацькоў па вучэбных прадметах 09.30-10.00 Настаўнікі-прадметнікі
Продолжить чтение АНОНС СУБОТА 03.04.2021

АНОНС СУБОТА 27.03.2021

п/п

Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гульня “Геакруіз”

1-4 класы

09.30 – 10.00

 

Кашперка Я.А.
4 Гульня “Знатакі гісторыі Старажытнага часу”

5-9 класы

11.30 – 12.00 Кашперка Я.А.
5 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-11.45 Казловіч П. М.
6 Гурток “Калейдаскоп” 10.00-11.45 Гамола В.В.
7 Прадметная кансультацыя па геаграфіі і гісторыі 09.00 – 09.30 Кашперка Я.А.
8 Кансультацыя для бацькоў

па геаграфіі і гісторыі

10.00-11.00 Кашперка Я.А.
Продолжить чтение АНОНС СУБОТА 27.03.2021

АНОНС СУБОТА 20.03.2021

п/п

Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Інтэрактыўная гульня “Чаго не хапае на малюнку?”

1-4 класы

09.30 – 10.00

 

Смаль К.У.
4 Віктарына “Паліглот”

5-9 класы

12.00 – 12.30 Смаль К.У.
5 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-11.45 Казловіч П. М.
6 Гурток “Калейдаскоп” 10.00-11.45 Гамола В.В.
7 Прадметная кансультацыя па нямецкай мове 09.00 – 09.30 Смаль К.У.
8 Кансультацыя для бацькоў

па нямецкай мове

10.00-11.00 Смаль К.У.
Продолжить чтение АНОНС СУБОТА 20.03.2021

АНОНС СУБОТА 13.03.2021

п/п

Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Матэматычная гульня “Счаслівы выпадак”

1-4 класы

09.30 – 10.00

 

Кашперка Л.У.
4 Гульня “Хто хоча стаць міліянерам”

5-9 класы

11.30 – 12.00 Кашперка Л.У.
5 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-11.45 Казловіч П. М.
6 Гурток “Калейдаскоп” 10.00-11.45 Гамола В.В.
7 Прадметная кансультацыя па матэматыцы 09.00 – 09.30 Кашперка Л.У.
8 Кансультацыя для бацькоў

па матэматыцы

10.00-11.00 Кашперка Л.У.
Продолжить чтение АНОНС СУБОТА 13.03.2021