Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Беларусь Библиотечная
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Яндекс.Метрика

Школьная суббота

АНОНС СУБОТА 04.04.2020

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Працоўны дэсант

“Вясна ідзе”

1-4 класы

10.00-11.00 Хільковіч М.У
4 Прадметныя кансультацыі па вучэбных прадметах 09.00 – 10.00 Настаўнікі прадметнікі
5 Добраўпарадкаванне брацкай магілы в. Бакуны

5-9 класы

11.00 – 12.00

 

Хільковіч М.У.
6 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-12.00 Казловіч П. М.

АНОНС СУБОТА 28.03.2020

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Літаратурная гасцёўня “Кніга крыніца ведаў”

1-4 класы.

10.00-10.30 Саковіч Н.В.
4 Прадметная кансультацыя 12.00 – 12.45 Саковіч Н.В.
5 Гульня інтэлектуалаў “Калейдаскоп прафесій”

5-9 класы

09.30 – 10.00

 

Саковіч Н.В.
6 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-12.00 Казловіч П. М.

АНОНС СУБОТА 21.03.2020

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гульня “Алоўкі ў гасцях у дзяцей”

1-4 класы.

10.00-10.30 Смаль К.У.
4 Прадметная кансультацыя     па нямецкай мове 12.00 – 12.45 Смаль К.У.
5 Віктарына па нямецкай мове “Разумнейшы вучань”

5-9 класы

09.30 – 10.00

 

Смаль К.У.
6 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-12.00 Казловіч П. М.

АНОНС СУБОТА 14.03.2020

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Кіначасопіс “Дарогамі і шляхамі вандроўнікаў”

1-4 класы.

10.00-10.30 Кашперка Я.А.
4 Прадметная кансультацыя     па гісторыі 12.00 – 12.45 Кашперка Я.А.
5 Гульня-вандраванне “Завочнае вандраванне па роднаму краю”

5-9 класы

09.30 – 10.00

 

Кашперка Я.А.
6 Дзень здароўя. Спартландыя “Вышэй. Хутчэй. Мацней” 12.00 – 12.45 Казловіч П. М.
7 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-12.00 Казловіч П. М.

АНОНС СУБОТА 07.03.2020

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гульня “Матэматычнае поле цудаў”

1-4 класы.

10.00-10.30 Кашперка Л.У.
4 Прадметная кансультацыя па матэматыцы 12.00 – 13.00 Кашперка Л.У.
5 Віктарына “Матэматычная вясёлка”

5-9 класы

09.30 – 10.00

 

Кашперка Л.У.
6 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-12.00 Казловіч П. М.

АНОНС СУБОТА 29.02.2020

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Святочна-гульнёвая праграма “Маленькія чараўніцы”

1-4 класы.

10.00-10.30 Рудкоўская А.У.
4 Прадметная кансультацыя па матэматыцы (пачатковыя класы) 12.00 – 12.45 Рудкоўская А.У.
5 Вусны часопіс “Масленіца ідзе”

5-9 класы

09.30 – 10.00 Рудкоўская А.У.
6 Спаборніцтвы па плаванню ў рамках спартакіяды вучняў (плавальны басейн «Воднага палацу») Пачатак у 9.40 Казловіч П. М.

СУБОТА 22.02.2020

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа камп’ютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Вусны часопіс “Мова наша родная”

1-4 класы.

10.00-10.30 Жалнерчук М.С.
4 Прадметная кансультацыя па беларускай мове 12.00 – 13.00 Жалнерчук М.С.
5 Гульня-конкурс “Вясёлыя лінгвісты”

5-9 класы

09.30 – 10.00

 

Жалнерчук М.С.
6 Гурток “Настольны тэніс” 10.00-12.00 Казловіч П. М.