Отдел по образованию Пружанского райисполкома
Книга Беларуси XIV-XVIII веков
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Яндекс.Метрика

Школьная суббота

СУБОТА 14.09.2019

№ п/п

Мерапрыемствы

Час правядзення

Адказны

1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гендэрны практыкум для вучняў  «Лініі жыцця.

Два полюсы, два матерыка»

5-9класы

10.00-11.00 Кашперка Я.А.
4 Прадметная кансультацыя па геаграфіі і гісторыі 12.00 – 13.00 Кашперка Я.А.
5 Гульня па станцыям “Геакруіз”

1 — 4 класы

11.00 – 12.00 Кашперка Я.А.
6 Гурток “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П. М.

АНОНС . СУБОТА 07.09.2019

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Тэматычныя гутаркі “Асцярожна! Лекі дома”, “Чыгуначныя пераезды”, “Правілы перавозкі пасажыраў”

5-9 класы

10.00-11.00 Жалнерчук М.С.
4 Прадметная кансультацыя па беларускай мове 11.00 – 12.00 Жалнерчук М.С.
5 Таварысцкі матч па піянерболу сярод зборных каманд школы

2 – 9 класы

12.00 – 13.00 Казловіч П.М
6 Прэзентацыя “Вынікі Малых Еўрапейскіх гульняў” 09.00 – 10.00 Казловіч П.М.
7 Гурток “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П. М.

СУБОТА 25.05.2019

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гульнёвая праграма “Дарожны калейдаскоп”

1-4 класы

09.00-10.00 Барысевіч В. І.
4 Конкурс “Счаслівы выпадак”

5-9 класы

12.00-13.00

 

Барысевіч В. І.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.
6 Гурток “Папяровы горад” 10.00-12.00 Пыцель М. Ю.

СУБОТА 18.05.2019

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Пазнавальная гульня “Мая Беларусь”

1-4 класы

09.00-10.00 Гамола В.В.
4 Гульня-конкурс “Падарожжа ў Краіну Ведаў”

5-9 класы

12.00-13.00

 

Гамола В.В.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.
6 Гурток “Папяровы горад” 10.00-12.00 Пыцель М. Ю.

АНОНС 08.05.2019

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Свята “Вялікія казачнікі Германіі”

1-4 класы

09.00-10.00 Смаль К.У.
4 Круглы стол “Гэта ўсё Германія”

5-9 класы

12.00-13.00

 

Смаль К.У.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.
6 Гурток “Папяровы горад” 10.00-12.00 Пыцель М. Ю.

АНОНС 06.05.2019

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гульня “Давайце жыць дружна»

1-4 класы

09.00-10.00 Рудкоўская А. У.
4 Ток-шоў “Лабірынты школьных навук»

5-9 класы

12.00-13.00

 

Рудкоўская А. У.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.
6 Гурток “Папяровы горад” 10.00 – 12.00 Пыцель М.Ю.

РАБОТА СУБОТЫ 27.04.2019

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Віртуальная экскурсія “Рэкорды расліннага свету”

1-4 класы

10.00-11.00 Хільковіч М.У.
4 Інтэлектуальная гульня “Першацветы – ясныя вочы праталін”

5-9 класы

12.00-13.00

 

Хільковіч М.У.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.

АНОНС СУБОТА 13.04.2019

№ п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказны
1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Поле цедаў “Хто хоча стаць школьным міліянерам”

1-4 класы

10.00-11.00 Саковіч Н.В.
4 Гульня па станцыям “Беларуская хата”

5-9 класы

11.00-12.00

 

Саковіч Н.В.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.
6 Гурток “Папяровы горад” 10.00-12.00 Пыцель М. Ю.

СУБОТА 06.04.2019

№ п/п

Мерапрыемствы

Час правядзення

Адказны

1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Пазакласнае мерапрыемства “Мая сям’я – маё багацце”

1-4 класы

10.00-11.00 Рудкоўская А. У.
4 Вікторына “Шлях у краіну Здароўя”

5-9 класы

11.00-12.00

 

Рудкоўская А. У.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.
6 Гурток “Папяровы горад” 10.00-12.00 Пыцель М. Ю.

СУБОТА 23.03.2019

№ п/п

Мерапрыемствы

Час правядзення

Адказны

1 Работа бібліятэкі 10.00-12.00 Чатырбок Г. В.
2 Работа кампъютарнага класа 10.00-13.00 Хільковіч М. У
3 Гульня “Ведай правілы дарожнага руху, як табліцу множання”

1-4 класы

10.00-11.00 Жалнерчук М. С.
4 Гульня “Інтэлектуальны марафон”

5-9 класы

11.00-12.00

 

Жалнерчук М. С.
5  Гурток  “Настольны тэніс” 10.00 – 12.00 Казловіч П.М.
6 Гурток “Папяровы горад” 10.00-12.00 Пыцель М. Ю.