ПЛАН РАБОТЫ ДУА “Бакунскі — 1 вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-базавая школа” на вясеннія канікулы 2020/2021 навучальнага года

Да

та

Час Назва  мерапрыемства Месца

правядзення

Адказныя Удзельнікі
28.03-04.04         Рейд «Падлетак», наведванне вучняў з няпоўных, шматдзетных сем’яў, сем’яў вучняў, якія патрабуюць асаблівай увагі, для выяўлення занятасці ў канікулярны час.

Наведванне сям’яў СНС у рамках акцыі “Карысныя канікулы”

сем’і вучняў Класныя кіраўнікі  
 

Работа бібліятэкі

29.03 11.00-12.00 Дзіцячая гадзіна “Скарбы беларускай зямлі” бібліятэка Чатырбок Г.В. 1-4 кл
01.04 11.00-12.00 Выстава “Смяяцца не грэх!” бібліятэка Чатырбок Г.В. 1-9 кл
02.04 11.00-12.00 Бібліятэчная гадзіна “Свет дзіцячай кнігі” бібліятэка Чатырбок Г.В. 5-7 кл
Графік работы бібліятэкі

з 29.03 па 03.04 з 09.00 да 13.00

Графік работы спартыўнай залы ў час канікулаў

З 29.03 па 03.04  з 09.00 да 13.00

Графік работы камп’ютарнага класа

з 30.03 па 03.04 з 10.00 да 13.00

29.03 (пн.) 10.00-11.00 Спаборніцтвы па шашках каб.пач. кл. Гамола В.В. 1-4 кл.
11.00-12.00 Эстафета “Вясёлыя старты” спартыўная зала Казловіч П.М. 5-9 кл.
12.00-13.00 Віктарына “Інтэлектуальнае казіно” каб. рус. мовы. Пыцель М.Ю. 5-9 кл.
11.00-13.00 Кансультацыі для вучняў па вучэбных прадметах настаўнікі-прадметнікі 1-9 кл.
30.03 (аўт.) 12.00-13.00 Гульні на свежым паветры “Вясенні карагод” спарт. стадыён Рудкоўская А.У. 1-4 кл.
10.00-11.00 Экскурсія ў лес “Веснавыя змены ў прыродзе” Пыцель М.Ю. 5-9 кл.
11.00-12.00 Спаборніцтвы па настольнаму тэнісу “Залатая ракетка” спартыўная зала Казловіч П.М. 5-9 кл.
11.00-13.00 Кансультацыі для вучняў па вучэбных прадметах настаўнікі-прадметнікі 1-9 кл.
13.00-14.00 Добраўпарадкаванне помнікаў загінуўшых воінаў у в. Бакуны-1 і в. Кутнявічы класныя кіраўнікі 6-9 кл.
31.03 (ср.) 10.00-11.00 Віктарына па казках “Цуда побач з намі” каб.пач.кл. Саковіч Н.В. 1-5 кл.
12.00-13.00 Гульні на свежым паветры “Колеры”, “Салкі” спарт. стадыён Петруковіч А.К. 6-9 кл.
11.00-12.00 Спартыўная эстафета «Ад А да Я» спартыўная зала Казловіч П.М. 1-5 кл.
11.00-13.00 Кансультацыі для вучняў па вучэбных прадметах Настаўнікі-прадметнікі 1-9 кл.
01.04 (чц.) 12.00-13.00 Практыкум “Мы – юныя пешаходы” пляцоўка па ПДР Рудкоўская А. У. 1-4 кл.
11.00-12.00 Гульня-вандраванне «Па краіне Здароўя!» каб. бел. мовы Жалнерчук М.С. 8-9 кл.
10.00-11.00 Гульні на свежым паветры “Насустрач вясне” спарт. стадыён Петруковіч А. К. 5-7 кл
11.00-13.00 Кансультацыі для вучняў па вучэбных прадметах Настаўнікі-прадметнікі 1-9 кл.
13.00-14.00 Работа валанцёрскага атрада “Добрыя сэрцы” (добраўпарадкаванне сядзіб адзінокіх пажылых людзей) Класныя кіраўнікі 6-9 кл
02.04 (пт.) 10.00-11.00 Мерапрыемства да Дня яднання народаў Беларусі і Расіі “Дзве сястры: Беларусь і Расія” каб. пач кл Саковіч Н.В. 1-5 кл.
12.00-13.00 Палітычная дыскусія “Лёс у нас адзін” каб. руск. мовы Жалнерчук М.С. 6-9 кл.
11.00-12.00 Спартыўнае свята «Я, ты, ён, яна – спартыўная дзятва» каб. абс. пр. Казловіч П.М. 1-9 кл.
11.00-13.00 Кансультацыі для вучняў па вучэбных прадметах Настаўнікі-прадметнікі 1-9 кл.
03.04 (суб.) 10.00-11.45 Гурток “Настольны тэніс” спарт. зала. Казловіч П. М члены гуртка
10.00-11.45 Гурток “Калейдаскоп” каб.пач.кл. Гамола В.В. члены гуртка
12.00-12.45 Кансультыцыі па вучэбных прадметах Настаўнікі-прадметнікі 1-9 кл.
10.00-13.00 Работа камп’ютарнага  класа каб.інфарм Хільковіч М. У. 1-9  кл.

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.